


Стакан паперовий 180 мл Чорний 1 уп. — 50 шт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стакан паперовий 180 мл Чорний — одношаровий паперовий стакан для гарячих і холодних напоїв у класичному чорному дизайні. Виготовлений із паперу зі 100% целюлози, поєднує міцність, практичність та універсальний стиль.
Підходить для кави, чаю, какао, лимонадів та інших напоїв (крім алкогольних). Ідеальний варіант для кав’ярень, закладів формату "to go", офісів та заходів.
Переваги
- Стійкий до деформації під час використання.
- Витримує температуру рідини до 100 °C.
- Класичний чорний дизайн.
Характеристики
| Обʼєм | 180 мл |
| Діаметр | Ø 70 мм |
| Кришка | 70 мм |
| Матеріал | Папір зі 100% целюлози |
| Максимальна температура | 100 °C |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість у коробці | 60 паковань |
Ми є виробником одноразових паперових стаканів, тому гарантуємо вигідну ціну та стабільну якість продукції.
Обирайте надійність та універсальний стиль!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кристал |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 47,60 ₴

