



Контейнер одноразовий пластиковий прозорий з кришкою 2580 мл 65 PET HF (320х125х85 мм) для холодного, 100 шт/ящик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Контейнер пластиковий одноразовий PET із кришкою 320*125*85 мм (2580мл) (для холодного)
Харчовий одноразовий контейнер із кришкою використовується для пакування, зберігання та транспортування продуктів харчування. Виготовлений контейнер із якісного матеріалу, він не має запаху пластику та абсолютно прозорий, стінки еластичні та не розтріскаються при транспортуванні, добре тримає форму.
Стійкий до низьких температур (до -50°С). Деформується за високих температур (вище 45-60°С)
Склад сировини із високотехнологічних полімерів за останнім словом науки.
- Об'єм: 2580 мл
- Довжина: 320 мм
- Ширина:125 мм
- Висота: 85 мм
- Колір: прозорий
Продаж від 1шт.
Він не токсичний і не реагує із харчовими кислотами. Фасування 100шт/ящик.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 2580 мл |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Кількість предметів у наборі | 1 |
- Ціна: 11,50 ₴

