
Контейнер одноразовий пластиковий прозорий з кришкою 470 мл PET HF (107х107х62 мм) для холодного, 1200 шт/ящик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий одноразовий контейнер із окремою кришкою використовується для пакування, зберігання і транспортування харчових продуктів. Виготовлений контейнер із якісного матеріалу, він не має запаху пластику й абсолютно прозорий, стінки еластичні та не розтріскаються під час транспортування, добре тримає форму.
Стійкий до низьких температур (до -50 °C). Деформується за високих температур (вище 45-60 °C)
Об'єм: 470 мл
Довжина: 107 мм
Ширина: 107 мм
Висота: 62 мм
Колір: прозорий
Продаж від 1 шт.
У ящику 1200 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 470 мл |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | Зі вставкою |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 107 мм |
| Висота | 62 мм |
- Ціна: 2,20 ₴

