
Контейнер одноразовий пластиковий прозорий з кришкою 2160 мл 39G-1 HF (220х140х94 мм) для холодного та гарячого, 400 шт/ящик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контейнер пластиковий одноразовий для холодної та гарячої їжі харчовий з кришкою 39G-1 220×140×94 мм (2160 мл)
Харчовий одноразовий пластиковий контейнер з окремою кришкою призначений для пакування, зберігання та транспортування продуктів харчування.
Контейнер виготовлений із якісного харчового пластику, не має запаху та повністю прозорий, що дозволяє легко контролювати вміст. Еластичні стінки добре тримають форму й не розтріскуються під час транспортування.
Стійкий до низьких температур (до -50 °C), підходить для зберігання продуктів у холодильнику та морозильній камері.
Під час впливу високих температур (вище 45–60 °C) може деформуватися.

Характеристики:
- Обʼєм: 2160 мл
- Довжина: 220 мм
- Ширина: 140 мм
- Висота: 94 мм
- Колір: прозорий
Пакування та продаж:
- Продаж від 1 шт.
- У ящику: 400 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 400 шт. |
| Об`єм | 2160 мл |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 94 мм |
- Ціна: 6,60 ₴

