
Контейнер одноразовий пластиковий прозорий з кришкою 740 мл PET HF (131х131х57 мм) для холодного, 700 шт/ящик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий одноразовий контейнер із кришкою використовується для пакування, зберігання і транспортування харчових продуктів. Виготовлений контейнер із якісного матеріалу, він не має запаху пластику й абсолютно прозорий, стінки еластичні та не розтріскаються під час транспортування, добре тримає форму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Об`єм | 740 мл |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація | Зі вставкою |
| Кількість відділень | 1 |
| Довжина | 131 мм |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 57 мм |
- Ціна: 3,20 ₴

