
Контейнер одноразовий пластиковий прозорий з кришкою 1440 мл 25-1 HF (155х151х79 мм) для холодного та гарячого, 700 шт/ящик
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Харчовий одноразовий контейнер із кришкою використовується для пакування, зберігання і транспортування харчових продуктів. Виготовлений контейнер із якісного матеріалу, він не має запаху пластику й абсолютно прозорий, стінки еластичні та не розтріскаються під час транспортування, добре тримає форму.
Стійкий до низьких і високих температур (до -50 °C, вище 45-60 °C)
Об'єм: 1440 мл
Довжина: 155 мм
Ширина: 151 мм
Висота: 79 мм
Колір: прозорий
Продаж від 1 шт.
У ящику 700 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 79 мм |
| Кількість предметів в наборі | 1 |
- Ціна: 5,30 ₴

