


Стакан паперовий 180 мл Violet Edition, 50 шт (Ø70 мм)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Паперовий стакан 180 мл Violet Edition — одношаровий стакан для гарячих і холодних напоїв у стильному фіолетовому виконанні. Виготовлений із якісного паперу, він поєднує практичність, міцність і сучасний дизайн.
Підходить для використання у кав’ярнях, закладах формату to go, офісах, на заходах та для щоденного споживання напоїв.
Призначений для кави, чаю, какао, лимонадів та інших безалкогольних напоїв.
Переваги
- Міцний одношаровий папір високої якості
- Стійкість до деформації при наповненні
- Підходить для гарячих і холодних напоїв
- Сумісний із кришками діаметром Ø 70 мм
- Стильний дизайн серії Violet Edition
Характеристики
| Обʼєм | 180 мл |
| Діаметр | Ø 70 мм |
| Сумісна кришка | Ø 70 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість у коробці | 60 упаковок |
| Тип | Одношаровий |
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 180 мл |
| Діаметр | 70 мм |
| Виробник | Кристал |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Поліетиленовий прозорий мішок |
| Максимально допустима температура | 100 град. |
- Ціна: 46,90 ₴

