


Стакан паперовий 180 мл Зерно України 1 уп. - 50 шт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Стакан паперовий 180 мл "Зерно України" — одношаровий паперовий стакан для гарячих і холодних напоїв із тематичним дизайном. Виготовлений із паперу зі 100% целюлози, поєднує якість, міцність та стильний український мотив.
Стакани підходять для кави, чаю, какао, лимонадів та інших напоїв (крім алкогольних). Ідеальне рішення для кав’ярень, закладів формату "to go", заходів, фестивалів та пікніків.
Переваги
- Стійкий до деформації під час використання.
- Витримує температуру рідини до 100 °C.
- Оригінальний дизайн "Зерно України".
Характеристики
| Обʼєм | 180 мл |
| Діаметр | Ø 70 мм |
| Кришка | 70 мм |
| Матеріал | Папір зі 100% целюлози |
| Максимальна температура | 100 °C |
| Кількість в упаковці | 50 шт |
| Кількість у коробці | 60 упаковок |
Ми є виробником одноразових паперових стаканів, тому гарантуємо вигідну ціну та стабільну якість продукції.
Обирайте практичність та український стиль!
| Основні | |
|---|---|
| Вид одноразового посуду | Стакан |
| Матеріал | Папір |
| Підходить для алкогольних напоїв | Ні |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Об`єм | 180 мл |
| Діаметр | 70 мм |
| Виробник | Кристал |
| Країна виробник | Україна |
| Упаковка | Поліетиленовий прозорий мішок |
| Максимально допустима температура | 100 град. |
- Ціна: 43,80 ₴

